Deezer, internet alanında 35 milyonluk şarkı kalitesiyle müzik zevkini son noktada yaşatan sanal bir müzik platformudur. Deezer kullanıcılarına her zaman daha yüksek kalitede müzik dinletmeyi hedefledi. Öyle ki; oldukça popüler olan Deezer, kendisi kadar güçlü olan Stitcher’i satın aldı. Bu ticaretle birlikte güçler birleşti. Ayrıca hem Deezer hem de Stitcher üyeleri daha kaliteli bir internet serüveni yaşayacaklar.
Stitcher, kişisel konuşmalı olan internet radyosu ve de ödüllü mobil ürünleri bulunan intenet platformudur. Deezer, Stitcher platformunu satın alarak hem müzik, hem ödül hem de sohbet keyfini bir arada yaşatacak. Böylece hem kendi üyeleri daha çok sevinecek hem de bünyesinde barındırdığı üyelerin sayısında artış meydana gelecek. İntenet dünyasında müzik anlamında dünya devi 2 platformun işbirliği yapması da büyük bir başarı olarak karşılanıyor.
Deezer ve Stitcher CEO’ları bu satın alma konusunda basın açıklamalarında bulundular. İkisinin de açıklamalarında kendilerine daha fazla kalite sağlayacakları ve alanlarını daha da genişleteceklerini söylediler. İki grup da bu ticaret ve iş birliğinden memnun olduğunu belirtti

İlgili Yazılar

Yorum Yap