Selfie modası ve trendi gün geçtikçe daha da hızlı bir şekilde gelişiyor. Dünyanın hemen hemen her ülkesinde mutlaka Selfie çekilen kişileri görür hale geldik. Hatta Selfie modası için çeşitli teknolojik araçlar bile üretilerek teknoloji uzmanlarının da bu modayı desteklediğine şahit olduk. Bazı kişilerse bu modayı abartarak en ummadık pozlarla Selfie yapıp internet ortamına bu Selfieleri sunuyor.
Selfie çılgınlığı başladığından beri değişik görüntüleri internet ortamında görmekteyiz. Rus hemşire Gulnaz Yalolova da bu çılgınlardan bir tanesi. Rusyada kazan dairesine düştüğü için 16 yaşındaki bir kız çocuğu ameliyata alındı ve kurtulabilmesi için kızın dalağı çıkartıldı. Ameliyat hemşirelerinden Gulnaz Yalolova da kızdan çıkan dalağı, eline aldı ve Selfie çekildi. Hatta çekinmekle de kalmadı, çektirdiği fotoğrafları internet ortamında paylaştı.

Selfie Çılgınlığı

Selfie Çılgınlığı

Rus hemşire daha stajerdi ve bu Selfie pozu onu işinden men etti. 16 yaşındaki kızın dalağıyla Selfie çekilen Gulnaz Yalolova, hemşirelik mesleğinden men edilerek işine son verildi. Selfie çılgınlığının sizi işinizden men edeceğini hiç düşündünüz mü?

Yorum Yap