Apple markası her sene yeni ürün ve ürünlerini tanıtarak teknolojinin daha fazla gelişmesine yardımcı oluyor. Teknolojideki dudak uçuklatan ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Apple şirketi 16 Ekim 2014 tarihinde 3 yeni ürünle daha teknoloji tutkunlarının ve Apple hayranlarının gözünü dolduracak. Apple şirketinin 16 Ekim tarihinde sunacağı ürünler arasında Apple İPad Air 2, Apple İPad Mini 3 ve iMac bilgisayarlar yer almaktadır.
Apple şirketinin tanıtacağı ürünlerden olan Apple İPad Air 2 ise daha tanıtılmadan basına sızdı. Görüntüleri ve bilgileriyle basına sızan Apple iPad Air 2, oldukça estetik bir duruşa sahip. Görüntülerin Apple iPad Air 2’ye ait olduğu iddia edilirken; özellikleri de tek tek dökülmeye başladı.
Apple iPad Air 2 tabletinin basına sızan görüntüleri arasında; parmak izi sensörü, anakart, ön panel ve MicroSDkart okuyucu görüntüleri yer almaktadır. Özelliklerinden olan ana kart incelendiğinde bir önceki sürümde ana kart, A7 işlemciye sahipti. Apple iPad Air 2 tabletinde ise işlemciA8X olduğu gözlenmektedir. Ayrıca renklerdeki çeşitliliğin artırılarak altın rengi tabletlerin de piyasaya sunulacağı çıkan söylentiler arasında bulunmaktadır.

İlgili Yazılar

Yorum Yap