Motorola telefon markasının ürettiği Moto X modeli henüz tanıtım aşamasındayken siparişler yetiştirilemez hale geldi. İlk olarak Amerika’da tanıtılan yeni Moto X, daha sonra Avrupa ülkelerinde de tanıtımı yapılarak tüm dünyaya sunulacak. Ülkemizde Moto X tanıtılmamışken, yeni çıkan ikinci nesil Moto X telefonunun tanıtılacağı söyleniyor. Moto X, ilk tanıtım durağı olan Amerika’da büyük ilgi gördü. Motorola Amerika’nın 3 büyük operatör firmasıyla anlaştı ve bu operatör firmalarının aracılığıyla Moto X’i Amerika’ya tanıttı.
Moto X Amerika’da öyle büyük ilgi gördü ki; siparişler yetişmemeye ve Moto X kullanıcılarına bu durum e-posta yoluyla bildirilmeye başlandı. Özellikle de tasarımıyla dikkat çeken yeni gözde Moto X, telefon teknolojisine farklı bir bakış açısı getirtti. Motorola telefon markasında böyle büyük dereceli bir atılım beklemeyen telefon kullanıcıları bu şok etkisiyle telefonu satın almaya başladı hatta stokları tüketti bile.

Moto X Ön ve Arka Görünümü

Moto X Ön ve Arka Görünümü

Yeni gözde Moto X’in özelliklerine bakacak olursak; telefonda Android işletim sisteminin 4.4.4 Kitkat özelliği yer alıyor. 16 ve 32 GB alan sahip depolaması bulunan Moto X, 5-2 inç Full Hd çözünürlüğe sahip bir telefon.

Yorum Yap