Günümüz üzerinde teknoloji gelişmesiyle internet sektörü üzerinden para kazanma yöntemleri git gide artmaktadır. Mevcut piyasa üzerinden gereksinimler çoğalması sebebi üzerine yeni iş ilanları açılmaktadır.

Ek işler yaparak para kazanmak isteyenler için bir takım önerilerim olacak. Bu yazdıklarım sayesinde internet üzerinde sıkça dolaşıyor, bolca vakit geçiriyorsanız ve bu iş sektöründen para kazanmak istiyorsanız sizlere tavsiye edeceğim sektörleri dikkate almalısınız.

  • Youtube üzerinden para Kazanmak
  • URL ve Link kısaltarak para kazanmak
  • Blog ve Siteler üzerinden para kazanmak
  • Makale yazdırarak para kazanmak

Yukarıda saymış olduğum başlıklar için internet üzerinden kolayca para kazanabilir, bu işlemi doğru olarak yaparsanız çok güzel bir yatırım yapabilirsiniz. Bu başlıklar içerisinde ticaret yapabileceğiniz webmaster forumları, facebook takipçi sayfası, twitter hayran sayfası, instagram takipçi sayısı sayesinde, bulunduğunuz alanlara reklamlar alarak yada vererek ileriye dönük yatırımların sizlere parasal olarak dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bunlara bir tane örnek verecek olursak ;

sssmmm

Yukarıda belirtmiş olduğum örnek bir ekran görüntüsüdür. Örnek vermiş olduğum resim üzerinden anlaşılacağı üzere şu siteler üzerinden hesaplar açılması istenilmiştir.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Friend Feed

Bu liste daha detaylı bir listede olabilir. Önemli olan burada öncelikle açabileceğiniz sosyal medyalara ait hesapların listelerini yapmaktır. Listeniz ne kadar çok ve süslü bir şekilde olursa karşı taraf için fark edilmesi ve sizi seçmesi kolay olacaktır.

Bu belirtilmiş hesaplardan 1 ‘er tane ne kadar süre içerisinde hazırlayabildiğinizi hesaplayınız. Tabi elinizde hesapları açabilmek için hazır mail listesi oluşturmanız sizin için avantaj olacaktır. Sonrasında yapacağınız işlem konu sahibine kaç adet hesap açılması isteniyorsa kafanızda bir fiyat oluşturup teklif verebilirsiniz.

Bu belirtmiş olduğum işlem r10 webmaster forumu içindir. Buraya üye olmak çok zordur. Eğer üye olabilme imkanınız varsa olunuz. Olamıyor iseniz ;

r10.net/is-verenler bölümüne girip bu kategori alanını takip edebilirsiniz. Bu kategori alanında skype adreslerini veren müşteriler bulunmaktadır. Burada bulunan Skype adreslerini ekleyerek kendinize müşteriler bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap