Nike+Running Uygulaması

Nike+Running Uygulaması

Nike firmasının en fazla işbirliği yaptığı firma Apple iken; Apple firmasına en fazla rakip olan Samsung telefon markasıyla bir işbirliği yaptı. Samsung ile güçlerini birleştiren Nike ortaya Nike+Running uygulamasını çıkarttı. Spora ve sporcuya veren önem teknoloji sayesinde daha fazla ortaya konulunca da bu durum insanlara büyük kolaylıklar sağlıyor.
Samsung ve Nike’ın işbirliği sonucu ortaya çıkan Nike+Running uygulaması, kol saati şeklinde dizayn edilmiş bir düzenekten ibaret. Bu düzeneğin içinde koşucunun kaç dakika koştuğu yazıyor. Böylece koşucular dakika tutmakta yaşadıkları zorlukları bir anda ortadan kaldırabiliyor. Koşucuların şarkı dinlemesine de olanak sağlayan Nike+Running, bir dokunuşla istediğiniz müziği seçmenize imkan veriyor. Ayrıca içerisinde bulunan özel uygulamalar sayesinde Facebook üzerinden gelen mesaj ve bildirimlerinizi anında takip edebiliyor, sosyal medyadan da geri kalmamış oluyorsunuz.
Nike+Running uygulaması tüm bu özellikleriyle adeta telefonlara taş çıkarıyor ve hatta koşuya çıkarken koşucunun yanında telefon götürmesine bile gerek kalmayarak daha rahat bir şekilde koşu yapmasına olanak sağlıyor. Samsung ve Nike işbirliğinin ürünü olan Nike+Running uygulaması oldukça beğenileceğe benziyor

Yorum Yap