Oluşturacağınız web sitelerinin en önemli özelliklerinden birisi de iyi bir hostinge sahip olmasıdır. Hatta bu özellik web sitelerinizin alan adı ve içerik kadar önem taşımaktadır.   Arama motorlarının ve web sitenizin ziyaretçilerinin gözünde, kesintisiz yayın yapan web sitelerinin değeri oldukça büyüktür. Bunu sağlamak da ancak, oldukça kaliteli hosting yapısıyla mümkündür. İnternette yapacağınız basit araştırmalarla yüzlerce hatta binlerce hosting sağladığını iddia eden, birçok kişi yada firmalar görmeniz mümkündür. Bahse konu olan bu hosting firmalarının, sözde ucuz olarak sattıkları birçok hosting paketleri bulunmaktadır.  Burada ucuzdan kastımız kaliteyi en taban fiyattan verebilecekleri fiyatında daha altında satan, kişi yada firmalardır. Ancak hepimizin bildiği gibi, bir şeyi maliyetine yakın satmak kaliteden oldukça uzak demektir. Hayatın bu kuralı hosting içinde geçerlidir. Bu kriterler göz önüne alındığında, kaliteli bir hosting firması nasıl olmalı, nelere sahip olmalı ve ne tür hizmetler sunmalı bunları bilmemiz gerekir. Performans Hosting firması olarak, müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler bu kurallar çerçevesinde oluşturulmuştur. Bu nedenle içimiz rahat bir şekilde bu başlıkta bir yazı hazırlayarak, sizlerinde faydalanmasını istedik. Zira unutmayalım ki kaliteli bir hosting, web siteleri için adeta bir can damarıdır!

performans hosting

performans hosting

– Öncelikle hosting firmasına rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve tüm detayları inceleyebileceğiniz bir web sitesine sahip olması gerekir. Aynı zamanda bu web sitesinde konuyla ilgili bilgilendirici yazıların da olması önemlidir. Bu yüzden sizlere Performans Hosting olarak birbirinden farklı iletişim kanalları sunuyoruz.

– Web siteniz için yer sağlayıcı görevi üstlenmiş hosting firmalarına, rahatlıkla ulaşabileceğiniz iletişim kanalları olmalıdır.

– Resmi olarak iş yapan hosting firmalarının “Yer sağlayıcı belgesi” olmalıdır.

– Web siteleriniz için seçeceğiniz hosting firmalarının sunduğu hosting paketlerinde, belirli periyotlarla web sitenizin yedeğinin alınmasına dikkat edin. Dolayısıyla bir takım hatalar sebebiyle fazla bir içerik kaybınız olmayacaktır. Performans.Net olarak, bizden hosting hizmeti alan tüm web siteleri için, bu konunun üzerinde itinayla durmaktayız. Müşterilerimizin herhangi bir yanlış kullanımdan sonra, içerik kayıplarını en aza indirme çabasındayız.

– Performans hosting olarak hazırladığımız tüm hosting paketleri, her düzeyde web sitelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmektedir. Hosting firması arayışında olduğunuzda, bu önemli kuralı da göz önünde bulundurmanız da yarar vardır. Her zaman müşterilerimiz için en uygun paketleri sunma çabasındayız.

– Sorunlara hızlı çözümler bulma, müşteriler ile anlık diyaloğa geçebilme, hosting ile alakalı yaşanmış yada yaşanabilecek tüm sorunları,  e-mail yada diğer iletişim kanallarıyla müşterilerine anlık olarak duyurabilmelidirler. Bu sorunlar ana sunucudan kaynaklansa dahi, sorunu biran önce muhataplarına bildirme ve sorunun devam etmesi halinde ara bilgilendirmeleri müşterilerine gerektiği zamanlarda yapmak, bir hosting firmasında aranabilecek özelliklerden biri olmalıdır. Zira müşterisini bilgilendiremeyen, müşteri memnuniyetini önemsemeyen hosting firmalarından çok daha kaliteli işler beklemek mümkün olmasa gerek. Performans hosting olarak, müşteri memnuniyetini birinci görevimiz olarak görmekteyiz. Yüksek hızdaki performanslı hostingler hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap