Henüz 9 eylülde tanıtımı yapılan, tanıtım sonrası büyük ilgi odağı olan iPhone 6 ve plus modeli ilk gönderildiği ülkelerde satışa sunulurken büyük ilgi odağı gösterildi. Yaklaşık 4 gün içerisinde Tüm Stokların bittiğini açıklayan Apple Şirketi gösterilmiş olan bu ilgilen oldukça memnun olduklarını açıkladı. Hedefimiz her zaman daha iyisi ve misyonumuz en iyi olmak diyen Apple Şirketler Grubu Çalışanları, kısa zamanda oldukça yoğun bir mesai bekliyor gibi gözükmekte.

jjj1

Apple’ ın resmi web sitesinde yer vermiş olduğu iPhone 6 plus, yaklaşık olarak 3-4 hafta kadar stoklarda bulunmayacağı, tüm stokların bittiği ve Amerika, Almanya, Kanada, Fransa, Japonya, Avustralya, İngiltere ve Singapur gibi Apple ‘ın resmi mağazalarında satışa sunulmuş apansız bir şekilde 3-4 gün içerisinde stoklar bittiğini duyurdu.

Apple şimdi yeni oluşturacağı program sayesinde hızlı bir şekilde iPhone 6 plus modelini tekrar satışa sunabilmek için yoğun bir mesai harcayıp sevdiklerine en kısa zamanda ulaştırma sözü verirken, 17 Eylül ‘de Tüm dünyada satışa sunulacak olan bu cihaz, bu kadar kısa sürede ne kadar üretilebilir soru işaretleri hafızalara kazındı.

 

Yorum Yap