Tayvanlı telefon markası HTC, yeni verdiği bilgilere göre yeni bir telefon daha piyasaya sunuyor. HTC telefon markasının yazılım departmanında görevli olan Liabtoofer isimli çalışan bugün bir Tweet attı. Sosyal medyada sıkça takip edilen Twitter’ın aracılığıyla HTC markasının sevenlere müjdeli haber veren Liabtoofer yeni telefonunun Ekim 2014 tarihinde çıkacağını attığı Tweet de belirtti.
HTC markasının yeni çıkaracağı telefonun adı HTC MB EYE olarak belirlendi. Telefonun en büyük özelliği ise; kamerası olmaktadır. HTC One M8 ile aynı özelliklere sahip olan telefonun kamerasında daha fazla kalite yakalanmış. HTC ONE M8 modelinin daha gelişmiş ve daha yüksek çözünürlüğe sahip olan çift kamerasıyla telefon tutkunlarının sabırsızlanmasına neden olan HTC M8 EYE yakında telefon piyasasına bomba gibi düşecek.
HTC M8 EYE telefonun kamera çözünürlüğü 13 MP olarak belirtildi. Bir önceki HTC ONE M8 modelinde kamera çözünürlüğü 4 MP olarak tasarlanmıştı. 3 katından bile daha fazla kalite sunmayı hedefleyen Tayvanlı HTC markası son yılların en popüler telefon markaları arasında adını yazdırmayı başardı.

İlgili Yazılar

Yorum Yap