Bedava site kurma adı altında ücretsiz olarak hizmet veren site olarak bilinen wix.com üzerinden 11 dilde dünya üzerinde yaklaşık olarak tüm ülkelerin dillerine uygun olarak hizmet alabilirsiniz. Site üzerinde bulunan 53,805,290 kişi wix.com’u tercih etmenin mutluluğunu yaşarken sizlerde bu kervana katılabilmeniz için üyelik tamamen ücretsizdir. Site üzerinden bedava site kurma hizmetini alabilmeniz için ilk olarak üye olmanız ve gerekli bilgileri wix.com’a ulaştırdıktan sonra e-posta üzerinden aktifleştirdiğiniz üyeliğiniz ile sitenize uygulayacağınız şablonları bulunmaktadır. Bu şablonlara ulaşmak için site üzerinden sol üst tarafında yer alan “Şablonlar” butonuna tıklayarak ulaştıktan sonra açılan sayfa üzerinden 12 farklı kategori altında alt kategorileri ile beraberinde yaklaşık olarak 100 alt kategoriye wix.com üzerinden şablonlarına ulaşarak web site içeriğinizi belirleyebilirsiniz. Bu içerikleriniz ile beraberinde tasarımınız sitenize gelen ziyaretçileriniz tarafından oldukça fazla beğenilmekle beraber bu eşsiz tasarıma kavuşabilmek için de sizler ile iletişime geçeceklerinden emin olabilirsiniz.

Web site sahipliği konusunda oldukça iyi bir şekilde ilham alabileceğiniz bir bölüm olarak açılan “Keşfet” butonuna tıklayarak wix.com üzerinde yer alan sol üst taraftaki menüden ulaşabilirsiniz. Bu bölümde şüphelerinizin gittiğini ve aklınızda oluşan binlerce soruların cevabını anında çözüme kavuşturabileceğiniz ve bu bölüm üzerinden artık site sahipliği konusunda herhangi bir sorun veya içinizde kuşku kalmadan yayın hayatınıza başlayabilirsiniz.

Aklınızda oluşturduğunuz fikirlerin, çeşitli amaçlar doğrultusunda açacağınız bedava site üzerinden anında yayına başlayabilme imkanı bulunmaktadır. Bu imkan ile artık fikirlerinizin anında sanal dünyada duyurabilmeniz için bu imkana ek olarak amaçlara uygun olarak tasarlanan şablonlarıda siteniz üzerinde aktif ettikten sonra içerik girmeye başlayabilirsiniz. Çağımızın en çok kullanılan ve dünya devlerinin de tasarım konusunda destek verdiği HTML5’i de siteniz üzerinden kullanma imkanı bulunmaktadır. HTML5 site oluşturucuyu kullandıktan sonra aktif olarak kullanabileceğiniz özelliklere gelecek olursak “sürükle bırak site düzenleyicisi”, “sayfa geçiş efektleri”, “metin düzenleyicisi”, “html kodu gömme”, “görüntü düzenleycisi”, “sayfa koruması” özelliklerine kavuşturacağınız siteniz tamamen eşsiz bir tasarıma kavuşacağı için rekabet etmenize hiçbir şekilde gerek kalmadan sadece gerekli içeriği girdikten sonra anında çözüme kavuşturabileceksiniz.

Sitenize yukarıda anlatılanlara ek olarak da mobil üzerinden sitenizi ziyarete gelen kullanıcılara yönelik olarak tasarlanan “Mobil En İyileme” ile artık mobil ziyaretçilerinizinde sitenizde rahat rahat dolaştığını görecek ve bu durumdan mobil ziyaretçilerinizin günden güne arttığını göreceksiniz. Mobil En İyileme ile kavuştuğunuz özellikler “en iyilenmiş mobil görünüm”, “tamamen özelleştirebilir tasarım”, “internet sitesi ve mobil site için tek url yapısı”na sahip olacaksınız. Bu sahip olduğunuz hizmete yönelik olarak internet üzerinden e-ticaret yapısı altında hizmet vermeye karar vermişseniz sizler için adeta vazgeçilmez olarak bilinen Çevrimiçi mağaza, kolay yönetim paneli, kuponlar, çoklu ödeme yöntemleri, komisyonsuz satış, kolay entegrasyon ile artık daha kolay satış yapabilecek ve internet üzerinden para kazanmak amacıyla açtığınız e-ticaret sitenizin daha iyi yerlere geldiğini göreceksiniz.

Sitenizi oluşturduktan sonra destek alabilmeniz için destek platformu üzerinden 7 gün 24 saat olmak üzere sorularınızın cevaba kavuşabilmesi için oluşturulan teknik destek ekibi sizlere yardımcı olmakdan mutluluk duyacaktır. Sorunlarınıza yönelik oluşturulan destek ekibine merak ettiklerinizi, neler olabileceği doğrultusunda soracağınız soruların hızlı bir şekilde cevaba kavuşabilmesi için sizlere hizmet veren ekip hızlı bir şekilde çözüm yolunu sizlerin üyeliğinize göndererek en uygun anlatım şekli ile sizlerin soracağınız tüm konular hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olarak ileriki dönemlere yönelik olarak sizleri bilinçli bir kişiliğe kavuşturacaktır.

http://tr.wix.com/

Yorum Yap