Teknoloji, yaşamamızın her alanında boy gösterirken; bayram yaşantı ve ev gezilerimize kadar geldi. Son birkaç senedir hem Ramazan hem de Kurban Bayramları’nda insanlar birbiriyle bayramlaşmak ve ziyaret için gitmek istediklerinde kendilerine sadece bayram kıyafeti almıyorlar aynı zamanda da bayrama özel teknolojik aksesuarlara da kombinlerin de yer veriyorlar.
Bayramlarda en fazla tercih edilen teknolojik aksesuarlara baktığımızda; ilk sırayı şüphesiz telefon kılıfları alıyor. Telefon kılıfları hem renkleri hem de modelleriyle ok çeşitli hale gelmektedir. Bayramlarda bayanlar en fazla taşlı süslemelerden yapılmış telefon kılıflarını tercih ederken; erkekler deri telefon kılıflarını tercih etmekteler. Akıllı saatler ve bileklikler de özellikle bayanlar tarafından tercih edilen teknolojik aksesuarlar arasında yerini aldı. Kulaklıklardan büyük ve renkli olanlar bayram kıyafetinin rengine uydurularak satın alınıp bayram aksesuarı olarak kullanılmaktadır.
Bayramlarda teknolojik aksesuarlara bu sene yenisi eklendi. Son günlerde adından sıkça söz ettiren Selfie Çılgınlığı Selfie çubuğunun bayramlarda sevdikleriyle fotoğraf çekilmek isteyenler için bir teknolojik ürün haline geldi. Selfie çubuğu sayesinde telefonunuzla titremeden bayram fotoğrafı çekilerek Selfie yapabilirsiniz

Selfie Çubuğu

Selfie Çubuğu

İlgili Yazılar

Yorum Yap