Evet Arkadaşlar, Bugün ki makalemizde sizlere Avrupanın En büyük teknoloji fuarı olan IFA 2014‘e sayılı saatler kala, Asus devinin bu fuarı beklemeye sabrı kalmadan tanıtımını yapmış olan ZenWatch‘ı aktaracağız. 5-10 eylülleri arasında gerçekleşmesi beklenen fakat sonrasında tarihini 1 hafta ileri atan IKE 2014 Almanya ‘da gerçekleşecek. Teknoloji fuarında tanıtımını yapmayı düşünülen Asus’un ZenWatch modeli gerek görünümü gerekse özellikleri bakımından birçok kişiyi mest etmiş gibi duruyor.

260 $ civarında olan Asus ZenWatch modelli saatin İtalyan tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. Google’ın Android Wear işletim sistemlerini kullanan ZenWatch model saat, Galaxy s5 üzerinde bulunan özellikteki gibi kalp ritmi ölçme sensörüne sahiptir. Bu sensör sayesinde anlık olarak kalp ritminizi rahatlıkla görebilirsiniz. Daha önce açıklamasını yapmış oldukları bu saat’in fotoğraf çekme özelliği de mevcut. Çekilen fotoğrafların gerek kalitesiyle gerekse aktarımı başlı başına bir deha.

Çekilmiş olan fotoğrafları anlık olarak telefonunuza kaydedebilme özelliği taşıyan ZenWatch modelli saat henüz yeni tanıtımı yapılmasına rağmen birçok teknoloji severlerin listesine girmiş bulunmakta.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap