Merhaba Arkadaşlar, Bugün ki yazımızda Ask Fm üzerinde hesaplarımızı nasıl dondurabiliriz onu anlatmaya çalışacağız. Ask.fm şu sıralar dünyanın en popüler sosyal platformlarından bir tanesi haline gelen Fenomen bir sosyal sitedir. Sitenin belki şeklini biçimini veya işleyişini beğenmemiş olabilirsiniz lakin merak edip bir hesap açmak isteyebilirsiniz. Bunun için siteye girerek kişisel bilgileriniz ile kolayca Türkçe menüsü sayesinde üye olabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra, sağ üst köşede yer alan Ayarlar sekmesine tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinde sağ kısımda hesabı devre dışı bırak sekmesini görüp tıklıyor, tıklama işleminin ardından karşınıza gelen güvenlik için Ask Fm şifresini giriyorsunuz. Bu işlemin akabinde hesabınız devre dışı kalmış oluyor.

Bu kadar işlemi yapamam ben bu işlerden pek anlamıyorum diyorsanız, Sizler için hazırlamış olduğumuz parantez içerisinde yer alan Ask Fm yazısına tıklayarak ( Ask Fm ) direk olarak ulaşabilirsiniz. Hesabınızı devre dışı bırakmanızın ardından hesabınıza kimse erişemeyip, ziyaret edilemeyecektir. İlerleyen zamanlarda Hesabınızı tekrar açık hale getirmek için bir üst kısımda belirtmiş olduğum parantez içerisinde yer alan Ask Fm yazısına tıklayarak Hesabımı aktif hale getirin sekmesine girdiğinizde, hesabınız tekrar aktif olarak hizmete açılmış olacaktır.

Yorum Yap