Bilgisayardan çeşitli programlar vasıtası ile videoları indirebilmek mümkün. Peki ya mobil cihazdan video indirmek mümkün müdür? Sorunun cevabı evet, mümkündür. Peki ya nasıl mı? Tabi ki de bir uygulama vasıtası ile istediğiniz videoyu cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu uygulamanın adı TubeMate. Uygulama Android cihazlar için geliştirilmiş. Youtube, Dailmation ve Facebook’taki videoları, uygulama vasıtasıyla kolaylıkla indirebilirsiniz.
Uygulama arka planda çalışmaktadır. Yani siz videoyu seçip, uygulamadan indirirken başka şeylerde yapabilirsiniz. O sırada video telefonunuza iniyor.
Üstelik indirmek istediğiniz videoyu farklı formatlarda da indirebilmek mümkün. Bu formatlar, MP4, MP3, 3GP ve FLV uzantılarıdır. Bu sayede bir müzik indirmek istediğinizde, bunu MP3 formatından da indirebilmek mümkün. Yani aynı zamanda bu program bir dosya dönüştürücü görevide görmektedir. Uygulama şuan sadece Android cihazlar için indirilebilir. Uygulamanın .apk dosyasını indirmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.
http://www.tamindir.com/tubemate-youtube-downloader/android/

İlgili Yazılar

Yorum Yap