İnsanların sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için gelişen teknoloji ile birlikte bir çok mobil uygulama yapıldı. Zayıflamak içinde Adım Sayar adlı bir uygulama geliştirildi. Bu uygulama adı üstünde sizin adımlarınızı sayıyor ve daha fit bir vücuda sahip olabilmeniz için ne kadar adım atmanızı size söylüyor.

Peki adımları nasıl sayıyor?

Uygulamanın çalışabilmesi için internete bağlı olmanız gerekiyor. Uygulama haritadan konumunuzu buluyor ve kaç adım attığınızı bu şekilde tahmin ederek size kaç adım attığınızı söylüyor. Bu uygulama sadece akıllı telefonlarda değil, Facebook ve web uygulamalarında da var. Facebook ve web uygulamalarında, daha önce kaç adım attığınızı görebiliyorsunuz. Daha iyi bir vücut için kaç adım atmanız gerektiğini de bu uygulamalarda görebilirsiniz.

Ayrıca sadece facebook ve web uygulamalarıyla da kalmıyor. E-posta adresinizi de girdiğinizde haftalık olarak size raporlar gelmekte. Eğer zayıflamayı ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmayı düşünüyorsanız, bizce ilk yapmanız gereken şey uygulamayı indirmeniz olacaktır. Uygulama iOS ve Android cihazlar için uygun. Aşağıdaki linkten Adım sayar adlı uygulamayı indirerek zayıflamaya başlayabilirsin.

http://www.tamindir.com/adimsayar

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap