Tercüme hizmetleri dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de oldukça fazla tercih edilmekte olan bir sektör olarak gözler önüne gelmektedir. Bu alanda sunulmakta olan tercüme hizmetleri genel itibari ile elden götürülüp getirilen belgelere dayansa da Türkiye’nin ilk e ticaret tercüme hizmetleri yatırımı olan bir internet sitesinden sizlere bahsetmek istiyoruz. Birçok alandan bakıldığında tercüme sektörünün ülkemizde büyük bir boşlukta bulunduğunu söylesek bile, tercüme hizmetlerinde yaşanmakta olan ana sorunun bu alanda sunulmakta olan hizmetin kalitesi ve sürekli olarak değişmekte olan fiyatlar olduğunu açıkça söyleyebilmemiz mümkündür.

Bu alanda sunulmakta olan hizmetlerin yeni ayağı ise geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlamış olan Boğaziçi tercüme projesi. Bu alanda bireysel anlamda tercüme hizmeti almak isteyen kullanıcılarına e ticaret mantığı ile tercüme hizmeti sunan internet sitesi, diğer firmalara ek olarak sunmakta olduğu kredi kartı ile ödeme sistemi gibi birçok avantajı ile adından sıklıkla söz ettirecek gibi görünüyor.

tercüme

Tercüme hizmetlerinde online dönem başlıyor!

Bildiğiniz gibi tercüme sektörü genel itibari ile elden ödeme ve genellikle birebir ilişkilerin kurularak alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmekte olduğu bir sektör olarak gözler önüne gelmekte. Bu alanda özellikle son dönemde kullanıcıların beklediği online yatırımı gerçekleştiren Boğaziçi tercüme ve çeviri hizmetleri Ltd. Şti. müşterilerine sunmakta olduğu birçok farklı etkileşim ile göz doldurmaya devam ediyor.

Tercüme işlemlerinizde yükünüzü hafifletebilecek olan online ödeme sistemi gibi birçok ayrıcalığı bünyesinde barındıran yeni sistem sayesinde tercüme işlemlerinizi artık zaman kaybetmeden kısa bir süre içerisinde tamamlayabilmeniz mümkün olabilmekte. Özellikle bu alanda yapılan ilk adım olarak dikkatleri çeken bir yatırım olsa da, ilerleyen dönemde adını sıklıkla duyacağımız bir yatırım olacak gibi görünmekte. Mevzu bahsi geçen online tercüme internet sitesine www.bogazicitercume.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap