https://i1.wp.com/ukashuzmani.com/images/ukash_kart_satin_al.pngBütün dünyayı etkisi altına alan bir kart sistemi gelişmiştir. Bu kart sistemi tabi ki ukash karttan başkasıdeğil. İlk başlarda İngiltere de başlayan büyük bir akım son zamanlarda ülkemize de gelmiş ve baş köşeyeyerleşmiştir. Gelişen teknoloji hayatımızı kolaylaştırmak için her geçen gün yeni bir kart ve kart sistemiile karşımıza çıkmaktadır. İşte Ukash kart al en son çıkan teknoloji harikası bir karttır. Bildiğimiz bütünkartlardan tamamen farklı.Gerçekten özel bir kart olan ukash kart 19 haneli özel bir dizi ile bizlere ulaşmaktadır. 19 hane sizikorkutmasın öyle klasik kredi kartlarındaki gibi o kalabalık haneyi ezberlemek zorunda değilsiniz.Çünkü Ukash kartta her şey pin ile yapılmaktadır. Ve tabi ki kart gibi pin numarası da kişiye özel olarakgelmektedir. Bugün günüzde birçok internet sitesi üzerinden Ukash karta sahip olmak oldukça kolay.Birçok seçeneğe sahip olan Ukash kart her bütçeye hitap etmektedir.

En düşük miktarı 10 Euro iken enyüksek miktarı 250 Euro dur. Böylece limit aşma gibi bir derdimiz olmadan rahatlıkla alış veriş yapabiliriz.Daha yüksek miktarlarda alış veriş yapmak isteyen müşterilere anında özel ek paketler sunulmaktadır. Bukart kesinlikle normal kredi kartları ile karıştırılmamalıdır. Çünkü klasik kredi katlarından oldukça farklı.Belli bir bakiye var ve bizler bu bakiyeyi istediğimiz zaman istediğimiz yerde harcaya biliyoruz. Öyle faizmevzuat gibi banka terimleri ile uğraşmaya gerek kalmıyor. En güzel yanı limit sıkıntısı derdimiz ortadanotomatik olarak kalkıyor.En güncel ukash kart fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz.

Faiz ve ek ücret gibi birçok uygulama Ukash karta uygulanmamaktadır.Para biriminin Euro olası bizi düşündürse de teknoloji harikası olan bu kartın bakiyesini istediğimizzaman TL olarak çevirebiliriz ve kullanabiliriz. Alış veriş yaparken limitimiz bitti ise hemen yeni bir kartile alış verişe devam edebiliriz. Ya da başka bir hesapta bulunan paramızı bu kartımıza yükleyebiliriz. Buişlemi yaparken günün istediğimiz saat diliminde gerçekleştirebiliriz. 7/24 sınırsız çağrı hizmeti bizleresunmaktadır.Normal bankaların kredi kartlarını kullanan kullanıcılar birçok sorunla karşı karşıya kalabilir. En büyüksorunlarından biride hiç kuşkusuz limit sorunu.

Alış veriş yaparken limitimiz olmasına rağmen belkisevgilimizin yanında belki çocuğumuzun yanında ya da arkadaşlarımızın yanında hesap öderken limityetersiz gibi bir sorunla karşı karşıya kalabiliriz. Ve sizlerin düştüğü durumu tahmin etmek bile gerçektenürkütücü. Bu gibi ve daha birçok sorunla karşılaşmamak için en kısa zamanda Ukash karta sahip olmalıyız.Hesabını bilen bir kart ile karşı karşıyayız. Sizce de akıllı bir kart değil mi? Bizleri aşan limitlerin altındakalmıyoruz. Çünkü limitimizi biliyoruz istediğimiz zaman limit aktarımı şansına sahibiz. İstediğimiz zamanen kolay şekilde bir Ukash karta sahip olmalıyız. Şimdiden iyi günlerde kullanma dileği ile.

http://ukashuzmani.com/

İlgili Yazılar

Yorum Yap