Matbaacılık gelişen sektörlerden birisi. Matbaacılığı internete taşıyan girişimlerden birisi Matbuu. Matbuu, uygun fiyata kartvizit bastırabileceğiniz online matbaa mağazası. Kendi kartvizitinizi Matbuu üzerinde kendiniz tasarlayıp, ardından Matbuu’ya göndererek kartvizitiniz ertesi güne hazır olarak size gelmekte. Matbaacılık sektörünün en iyisi diyebiliriz.

Matbuu, matbaacılıkta müşterinin isteklerini tam anlamıyla yerine getiren bir matbaa kuruluşu. Matbaacılıkta müşterinin istediği şey, kalite, hız ve zaman. Bu kuruluşta da bu 3 önemli özellik var. İsterseniz gelin şimdi de bu kuruluşun nasıl çalıştığına bakalım.

Matbuu Nasıl Çalışır?

Matbuu’nun mağazasında binlerce tasarım var. Bu tasarımlar kartvizitten, broşüre, el ilanlarından, ofis eşyalarına kadar bir çok şey var. Bu hazır tasarımları kendinize göre Matbuu’nun özel düzenleme aracı ile düzenleyebilirsiniz. Örneğin bir katvizit bastıracaksanız, Matbuu’nun kartvizitler bölümünden hazır tasarımları kendinize göre düzenleyerek, ardından kağıt türünü seçerek basıma gönderebilirsiniz. İşte bu kadar basit.

Matbuu’ya Üye Olmak

Bir kartvizit tasarlamak Matbuu’da hem çok kolay, hem de çok eğlenceli. Kartvizit bastırabilmek için üye olmalısınız. Üyeliğiniz ile kartviziti sipariş verdikten sonra kartvizitin durumunu da öğrenebilirsiniz. Matbuu’ya üye olmak gerçekten çok kolay. Facebook’a üye olabilen herkes bu matbaa platformuna da kolayca üye olabilir. Bu arada Facebook demişken, sitenin Facebook ile girişinin de olduğunu belirtmekte fayda var.

Matbuu’da Grafikerler için İş Fırsatı

Matbuu’da grafikerler için de iş olanağı var. Bir grafikerseniz, Matbuu’da mağaza açarak kartvizit, el ilanı, davetiye ve broşür tasarlayabilirsiniz. Bu tasarladıklarınızı eğer Matbuu müşterileri beğenirse, tasarımınızı kendi firmasına göre düzenleyip Matbuu’da bastırabiliyor. Sizde burada tasarladığınız üründen para kazanmış oluyorsunuz. Bir grafikerseniz buradan iyi paralar kazanabilmeniz de mümkün.

Matbuu’nun Güvenliği

Matbuu kesinlikle güvenilir bir e-ticaret matbaa sitesi. SSL sertifikası ile üyelik bilgileriniz yada bastırdığınız kartvizitler siz istemediğiniz sürece 3. kişilere aktarılmaz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap