Instagram’da takipçi arttırmanın bir çok yolu mevcut. Bu püf noktalara yazımızda değinerek nasıl daha fazla Instagram takipçisini kasabilir, kazanabilirsiniz? Detaylar bu yazımızda.

Instagram’da takipçi arttırmak için 3 yol mevcut. Bun yolları 3 başlığa ayırdım. İlk önce siz başkalarını takip edin ve daha sonra hesabınızı diğer sosyal medyada paylaşarak sizi tanıyanların takip etmesini sağlayın. Eğer bunları yapamadıysanız yada kısa sürede daha fazla takipçinizin olmasını istiyorsanız takipçi satın alın.

Instagram Takipçinizi Takip Edin!

Instagram’da takipçi sayınızı normal yollar ile çoğaltabilmek için sıkı bir disiplinle çalışmalısınız. Öncelikle Instagram takipçi arttırabilmek için Instagram üzerinde sürekli aktif olmanız gerekiyor. Her gün farklı, güzel ve sıra dışı denecek kadar güzel fotoğraflar paylaşmalısınız. Sizi takip edenleri sizde takip ederek daha fazla kitleye ulaşma şansınız var.

Hesabınızı Diğer Sosyal Ağlarda Paylaşın!

Eğer siz diğer sosyal medya ağlarında kullanıcıların favorisi yani belli bir takipçi kitlesine sahipseniz, Instagram hesabınızı diğer sosyal medya araçlarında paylaşarak, takipçilerinize, Instagram’da da takip etmeleri için bildirebilirsiniz. Eğer diğer ağlarda ünlü değil ve Instagram’da ünlü olmak istiyorsanız, kaliteli fotoğraflar paylaşın ve böylelikle yavaş yavaş takipçi kazanabilirsiniz.

Takipçi Satın Alın

Diğer alternatif yöntemler ise, sosyal medya ağlarına takipçi kazandıran sistemler. Bu sistemlerden Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Aldığınız takipçiler gerçek kullanıcılardır. Kısa sürede çok fazla takipçi kazanabilirsiniz. Örneğin 3 saat gibi bir sürede 250 takipçiden 1000 takipçiye kadar kazanabilirsiniz. Hem de uygun fiyatlara. 500 lira gibi bir ücret ile Instagram’da popüler olmak mümkün hale geliyor. Bu fiyat bence çok uygun çünkü ileri ki zamanlarda sosyal medya ajansları sizin hesabınıza ilgi gösterebilir ve sizin hesabınız ile kampanyalar düzenlenerek sizde çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Yani kısa vadede çok takipçi satın almanın uzun vadede ücreti çıkar.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap