Okulların açılmasına 1,5 – 2 aylık bir süre var. Bazı öğrenciler şimdiden hazırlık yapmaya başladılar bile. Apple’dan ise üniversite öğrencilerine iyi bir haber geldi. Tüm üniversite öğrencileri ve üniversiteye yeni girecek öğrencilere özel Apple ürünlerinde kampanyalar yapılmaya başlandı.

Okula dönüş kampanyası Apple’ın iPad ve Mac cihazlarında etkili olacak. Bu öğrenci indirimi sayesinde Apple‘ın tableti iPad’ler 150 Türk Lirasına kadar düşmekte. Mac cihazlarında ise bu fiyat 600 Türk Lirasına kadar iniyor. Buda bilgisayar yada tablet alacak olan öğrenciler için gerçekten büyük bir kampanya.

Tabi tabletlerin fiyatı 150 liraya kadar düşüyor dedik ama bu en düşük fiyatlı tabletin özellikleri de düşük. Aynı şey Mac cihazlarında da geçerli. Yine de bu özellikler bir öğrenci için yeterde artar bile.

mac indirimli fiyatları

Mac öğrenci indirimli fiyatları

Önceki seneler üniversite öğrencileri içinde Apple bu tür kampanyalar düzenliyordu fakat bu kampanyalar Türkiye’de geçerli olmuyordu. Nedeni ise Türkiye’de bir Apple Store bulunmamasıydı. Bu senenin ilk aylarında açılan Apple Store ile bu sene öğrenciler indirimli Apple ürünlerini satın alabilecekler.

Sizde tablet yada bilgisayar alacak olan bir üniversite öğrencisiyseniz bu kampanyayı kaçırmamalısınız.

İlgili Yazılar

Yorum Yap