Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Bu yazımızda Xerox’un kablosuz ağlar üzerine yaratılmış ve olukça performanslı olan Xerox 3325 Workcentre siyah beyaz lazer yazıcısını inceledik. Çok fazla çıktı alan firmalara yönelik yapılmış ve en son teknolojiye sahip bir yazıcı.

Çok fazla döküman çıktısı alan iş yerlerinin en çok dikkat ettiği en önemli kriterlerden bir tanesi çıktı maliyeti ve kullanılan yazıcıların uzun ömürlü olmaları. Xerox’un bu yazıda inceleyeceğimiz ufak yapıda ama güçlü çok fazla özellik barındıran 3325 Workcentre yazıcısı, çok fazla döküman çıktısı alan işletmeler için çıkarılmış bir ürün. Xerox 3325 ayda 80.000 çıktı alma kapasitesine sahip olan güçlü bir yazıcı. Dakikada da 35 sayfa siyah beyaz çıktı alabiliyor.

Hem Kablolu Hem Kablosuz!

Xerox Workcentre 3325’i kullanmak için bir kaç seçeneğiniz var. Bunlardan birisi USB portuna bilgisayarınıza doğrudan bağlamak yada üzerinde bulunan Lan port üzerinden ağdaki tüm kullanıcılara açmak. Veya Xerox 3325 tarafından desteklenen kablosuz ağ özelliğini kullanarak internete de açılabiliyor.

Xerox 3325’i internete kablosuz ağ üzerinden bağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla tabletlerinizden yada akıllı telefonlarınızdan bile doğrudan çıktı almak ve göndermek mümkün. Bunun için Xerox’un geliştirdiği printback yazılımı hem iOS hemde Android ile uyumlu.

Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Xerox 3325 sadece baskı almanızı yarayan sade bir yazıcı değil. Çok fonksiyonlu bir yazıcı. Faks özelliği var. Tarama özelliği var. Aynı zamanda Tapatalk özelliği mevcut.

Xerox 3325 Özellikleri

Üzerinde 2GB dahili hafızası var. Gelen faksları burada saklayabilior. Tarama özelliği, isterseniz bilgisayara kaydediyorsunuz, isterseniz de internete bağlayıp e-posta vasıtası ile atabiliyorsunuz, FTP’ye atabiliyorsunuz. Yada isterseniz ön tarafta bulunan USB portuna taktığınız USB belleğe de taranmış dökümanlarınızı otomatik olarak kopyalayabiliyorsunuz.

Xerox 3325 Çıktı Maliyeti

Xerox 3325’in 3 farklı kağıt bölümü bulunuyor. En alttaki kağıt tepsi ye 250 sayfa yerleştirebiliyoruz. Onun bir üstüne ise 50 kağıt sayfa yerleştirmek mümkün. Üst taraftaki tarama bölümüne ise, yine 50 sayfalık döküman yerleştirmeniz mümkün. Üst taraftaki tarama bölümü otomatik olarak dökümanı çevirebilme özelliğine sahip. Bu sayede daha kolay önlü arkalı çıktılar alabilirsiniz.

Xerox 3325 ile gelen tonerin baskı kapasitesi oldukça yüksek. 5000 sayfa çıktı alabiliyorsunuz. Eğer tek tonerden daha fazla çıktı almak isterseniz, Xerox’un yüksek kapasiteli tonerlerini alıp bu cihaza takabiliyorsunuz.  Yüksek kapasiteli tonerin sayfa kapasitesi ise 10000 sayfa.

Xerox 3325 güçlü özelliklerin dışında internet özelliklerini de ekleyen hızlı ve performanslı bir yazıcı. Eğer sizinde çok fazla çıktı alma ihtiyacınız varsa, Xerox Workcentre 3325 değerlendirmeniz gereken çözümlerden bir tanesi.

Yorum Yap