Bazı oyun serileri vardır ki yeni versiyonlarını dört gözle bekleriz ve çıkış haberlerini de alınca heyecanlanıyoruz. Wolfenstein‘da bunlardan birisi denilebilir ve en iyi savaş oyunlarından birisi olarak nitelendirebiliriz.

Wolfenstein’in, The New Order adlı yeni versiyonu çıktı ve hayranlarıyla hemen buluşmaya başladı. Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve bilgisayar platformlarında bu oyun oynanabilecek ve çok yakında da Türkiye’de de oldukça iyi bir fiyatla satışa çıkacak. Avantajlı bir fiyat ile satışa sunulacağı açıklandı.

İkinci dünya savaşını eğer Naziler kazanmış olsaydı, Dünya nasıl olurdu gibi bir soru aklınıza takıldıysa bu oyunu hemen alıp oynamanızı tavsiye ederim. Oyunun grafikleri, sesi ve senaryosu gerçekten önceki serilere göre çok daha iyi olmuş diyebiliriz. Bunu yabancı kaynaklardan bulduğumuz oyun incelemelerinden anlamış olduk. Türkiye’de de satışa çıktığında umarım zamanımız olur ve inceleme fırsatı bulabiliriz.

Ayrıca oyun Tradeks ve Bilkom tarafından satışa sunulacak. Oyun fiyatı belli olduğunda, fiyatları bu sitelerden öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki videoda da oyunun grafiklerinin ne kadar iyi olduğunu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yap