Son zamanlarda restoranların tanıtılabilmesi için bir çok site ve araç yapıldı. Bunlardan birisi de ‘Menü Burada‘ adlı girişim. Bu girişim hem restoran sahipleri için yararlı, hem de evden sipariş vermek, dışarıda yemek yada bir kahve içmek isteyenler için oldukça yararlı bir girişim.

Restoranlar için ücretsiz menü yayımlama hizmetleri sağlarken kullanıcıların da çevrelerindeki restoranları menüleriyle birlikte keşfetmesini sağlayan Menü Burada yenilendi. TOBB ETÜ GARAJ’da faaliyet gösteren Ankaralı girişim aradan geçen sürede aylık 500.000 tekil ziyaretçiye ve toplam 6.800 restorana ulaşmış. Sitede restoranlar ve yeni restoran açmak isteyenler için çeşitli araçlar  da bulunmakta;

Bunlar restoranınıza bulduğunuz ismin başka bir restorana ait olup olmadığını kontrol edebileceğiniz restoran isimleri, franchise açmak isteyenler için tüm restoran zincirlerini şube sayısı ve bölgelere göre yayılımına göre harita üzerinde görebileceğiniz restoran zincirleri, restoranınızı açmak için bir AVM’yi düşünürseniz o AVM’de hangi restoranların olduğunu görebileceğiniz AVM listesi ve restoranları gibi araçlar.

Bu ve benzeri tüm araçlara menuburada.com/araclar adresinden ulaşabiliyorsunuz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap