Bugün Türkiye’nin en fazla online oyun oynatan firması Joygame’in 2 taze oyununu sizlere tanıtmak isterim. Bir tanesi ‘At zarını kur şehrini’, diğeri ise mobilde oynayabileceğiniz bir online tavla oyunu.

İndirmeden araba veya uçak gibi aletleri oynayabileceğiniz son derece basit kullanım ara yüzlerine sahip oyunlar ile kendinizi ailemizden hissetmeniz için her türlü konforu ve erişim rahatlığını da düşündük. İndirmeden oynanan online oyunlar her türlüsü ile yerlerini almış bekliyorlar. Bu oyunlar belki başa gelebilecek en iyi can sıkıntısı araçlarıdır. Sanırım başka bir oyuna geçmeden önce ilk uğramanız gereken bedava tavla oyunları olacaktır.

at zarını kur şehrini

at zarını kur şehrini

Atlı karıncaya binmek kadar zevk alabileceğiniz, dönme dolaptan aldığınız adrenalin kadar coşkulanacağınız ve sizleri çocukluğunuza döndürecek kadar kolay oyunları da bulabileceğiniz bir yer olması elbette kıymet bilinmesi gereken bir durumdur. Yokluklarında belki de sıkıntınızdan yapacak bir şey bulamayıp kendinizi çaresiz hissedeceksiniz lakin böyle bir durumun olması ihtimali çok düşük olacak çünkü bir at zarını kur şehrini indir ve oyununu oynamak için yapılması gereken şeyler basit şeylerdir. İlk olarak bir internet bağı ve bir internet çalıştırması bilen alet. İşte bir coşku deryasına yaklaşmak bu kadar da basit olur mu demeyin. Hepsi sitemizde.

İlgili Yazılar

Yorum Yap