Türkiye’de yasaklı sitelere halen giremeyen kullanıcılar için bugün sizlere bir çözüm daha göstereceğiz. Youtube’a giriş için Yandex Browser’ı kullanabilirsiniz. Detaylar yazımızda.

Yapan var yapamayan var arkadaş mantığıyla, dns ayarlarını değiştiremeyen kullanıcılar için bir çözüm daha geliştirildi. Biliyorsunuz ki Youtube ülkemizde yasaklı durumda bu yüzden Yandex, Türk vatandaşlar için Youtube’un engelli olduğu şu günlerde yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor.

Bu özellik en çok Youtube’a girmek içi dns bilgilerini değiştiremeyen arkadaşlarımızın işine arayacak. Yandex arama motorunda Videolar bölümüne tıklayarak izlemek istediğimiz Youtube videosunun linkini arama motoruna yazdığımızda bizlere diğer Dailymotion ve Vimeo gibi video sitelerinde yer alan aynı videoyu izleme imkânı sunuyor. Bu imkân ile birçok video izleme probleminize çözüm getirmiş oluyor.

Bizde Türkiye’nin internet ve teknoloji blogu Teknofiber.net olarak yaptığı yeniliklerden ve Türk vatandaşlarını önemsediğinden dolayı Yandex’e teşekkürlerimizi sunarız.  Hala Yandex’i denemeyen arkadaşlar varsa indirmek için tıklayabilirsiniz.

http://browser.yandex.com.tr/download

Yorum Yap