Online pasta siparişi üzerine internet siteleri diğer sektörlere göre daha az. Fatih ilçesinin Yedikule semtinde bulunan Ünver Unlu Mamülleri ise, dükkanlarını 7/24 açık tutmak için bir internet sitesi kurdu. Bu internet sitesi üzerinden Ünver Pastanesi’nin pastalarına gözatabiliyorsunuz.

Ayrıca pastalar hakkında detaylı bilgi de almış oluyorsunuz. Pastaların fiyatından tutun, kalorisine kadar öğrenmiş oluyorsunuz. Siteye girdiğiniz sırada sizi bir ‘landing page’ karşılamış oluyor. Bu sayfada popüler pastaları görüyor, sipariş vermek için telefon numaralarını ve iletişim bilgilerine ulaşmış oluyorsunuz. Ünver pastanesi nin tüm pastalarına bakmak için de pastalar bölümünde bulunan diğer pastaları görüntüle linkine basabilirsiniz. Bu linke bastıktan sonra sizi 6 farklı kategori altında bulunan ürünler karşılıyor. Özel pastadan kuru pastaya, tatlıdan düşük kalorili pastaya kadar onlarca ürünü bu internet sitesinde bulabilirsiniz.

Ünver unlu mamülleri

Ünver unlu mamülleri

Ünver pastanesinin bu internet sitesi, Kavram Meslek Yüksekokulu‘nun düzenlemiş olduğu Dijital Şampiyonlar adlı yarışma kapsamında yapıldı. Ünver Unlu Mamüllerinin internet sitesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://unverunlumamulleri.com/

Ayrıca Ünver unlu mamülleri, şimdilik en fazla İstanbul Fatih ilçesine kadar pasta siparişi götürüyor. İleriki zamanlarda belkide İstanbul’un her tarafına kadar pasta siparişi götürür ve başarılarının devamını diyelim, sözü burada bırakalım.

İlgili Yazılar

Yorum Yap