Mmorpg oyunu denince akla gelen ilk özellik karakter yaratırken kullanıcının seçim konusunda özgür olması ve seçimin tamamıyle kendisinde olması. Bu durum göz önüne alındığında kullanıcılara diğer oyunlardan çok daha fazla seçenek sunması, hiçbir özelliğinin ve karakterinin birbirinden daha kötü olmaması ile bilinen cengiz han 2 oyunu geliyor. Tabiki böyle olması mmorpg oyunu tutkunlarını oldukça memnun etti ve mmorpg severlerin vazgeçemediği oyunlar arasında ilk sıralarda yerini aldı. Oyunu çok beğendim ve hala oynamamış olan tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Sizlere önerdiğimiz bir diğer oyun ise arkadaşlık oyunu. Bu oyuna kayıt için arkadaşlık oyunu bağlantılarını kullanıp stresten uzaklaşabilirsiniz. Arkadaşlık oyunu bağlantılarımız sizleri yeni arkadaşlıklara ve eğlenceli bir dünyaya götürüyor. Oyunların eğlenceli dünyası sizleri stres atmanız için bekliyor. Gerçekten birçok kişi onaylıyor ki bu oyunlar gündelik yaşamınızın monotonluklarına birebir geliyor.

Benim yaşımdaki oyun severler için ücretsiz fps oyununu online olarak arkadaşlarımla oynayabilmek en güzel aktivitelerden biri. Zaten genel olarak arkadaşlarla boş olduğumuz her uygun zamanda bilgisayarlarımızla birlikte bir araya gelip veya bir internnet kafede buluşup, fps oyunlarından birini oynamak çok eğlenceli oluyor. Uzun zamandır en sevdiğimiz ve oynarken en çok eğlendiğimiz oyun ise Wolfteam. Arkadaşlarla birlikte oyunda artık profesyonel hale geldik ve yapılan tüm turnuvalara katılıyoruz. Hatta benim çok sayıda turnuva kazanmışlığım bile var.

İlgili Yazılar

Yorum Yap