Bugün İstanbul’da otomobil parçacıları için bir fuar düzenlendi. Fuarın adı Automechanika ve fuar Tüyap’ta yapıldı. Teknofiber’de oradaydı ve tüm gözlemlerimizi bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Automechanika İstanbul 2014 fuarı, otomobil parçaları satanlar için düzenlenmiş bir fuar. Bu fuarın amacı satıcıların yeni bir çevre edinmesi ve otomobil parçası satan firmalarında yeni müşteriler toplaması. Fuarda yüzlerce stand vardı ve ziyaretçi sayısı da oldukça fazlaydı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki otomobil parçası satıcıları, firmalar ile buluştu ve yeni firmalar tanımış oldular.  Bu fuar hem hem otomobil parçası satıcıları için hem de firmalar için güzel bir etkinlik oldu. Bu arada geçen senelerdeki Automechanika göre bu sene daha fazla katılım vardı ve bu sene çok daha farklı bir enerji var.

Fuara sadece otomobil parçası değil elektrik ve güneş enerjisi ile çalışan araçlarda yer almıştı. Fuar 13.04.2014’e kadar devam edecek. Fuar Tüyap’ta gerçekleşiyor ve sizde otomotiv sektörü ile ilgileniyorsanız, mutlaka gitmelisiniz.

 

Yorum Yap