Samsung yeni çıkan telefonu Galaxy S5’i insanların alması için daha cazip kılıyor. Telefonu alanlar Deezer’dan 6 aylık premium üyelik ve Dropbox’tan bedel ödemeden depolama alanına sahip oluyorlar.

Müzik dinleme platformu denince akla ilk gelen müzik servislerinden birisi şüphesiz Deezer. Deezer’ın diğer platformlar gibi belli bir müzik dinleme bedeli var. Aslında bu bedel çok fazla bir ücret değil. Premium üyelik 5 dolar gibi bir fiyat. Samsung, Deezer ile iş birliğine girdi ve Samsung‘un son çıkan telefonu Galaxy S5 alanlar 6 ay boyunca Deezer’ın premium üyeliğinden faydalanabilecekler.

Bu kampanya ile Deezer hem kullanıcı sayısını arttırabilir, hemde Samsung’un Galaxy S5’i insanlara daha cazip gelebilir. Zira bu telefonu alanlar sadece Deezer’ın kampanyasından faydalanmayacaklar. Aynı zamanda bulut depolama teknolojisine sahip olan Dropbox‘la da ilgili bir plan yapıldı. Samsung Galaxy S5 alanlar Dropbox‘a da herhangi bir bedel ödemeyecekler.

Ücretsiz 6 Aylık Premium Deezer Üyeliği Nasıl Alınır?

Bir Samsung Galaxy S5 telefona sahipseniz ve ücretsiz olarak Deezer’ın premium üyeliğini istiyorsanız, ilk yapmanız gereken şey Deezer’ın mobil uygulamasını indirmeniz olacaktır. Bu mobil uygulamayı Google Play‘den indirebilirsiniz. Ardından bir üyelik oluşturun yada üyeliğiniz varsa giriş yapın. Daha sonra uygulama otomatik olarak telefonunuzu tarayacak ve ücretsiz 6 aylık premium üyeliğinizi başlatacak.

İlgili Yazılar

Yorum Yap