Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Bu hafta internet kategorisinin sitesi olmayı fazlasıyla hak eden bir internet girişimi ile karşınızdayız. Bu girişim ev işleriniz için usta bulmayı kolaylaştıran bir girişim.

Her işin bir ehlini, ustasını bulmak önceden zordu. Fakat şimdi internet üzerinden her şey çok daha kolaylaştı. Peki nasıl mı kolaylaştı? Tabi ki yeni internet girişimleri ile kolaylaşıverdi. İstediğiniz ustayı bulabilmenin en kolay yolu Ehil.com sayesinde gerçekleşti. Bende daha önce bir boya işi için Ehil.com’a üye olmuştum ve daha önceki müşterileri işçiliğini beğendiklerini söylemişlerdi. Bunun üzerine portfolyosunu beğendiğim ustalara teklif gönderdim. Ardından aynı gün içerisinde tekliflere geri dönüş yapıldı. Ustalara ve boyacı firmaları’na Ehil.com’da ulaştım. Gerçekten güzel bir internet girişimi olduğunu anlamıştım. Bir gün içerisinde internet üzerinden aradığım ustalara ulaşabildim. İsterseniz bu sitenin sistemini size biraz daha detaylı anlatayım. Bir ev işiniz var. Örneğin bu mutfak dekorasyonu da olabilir yada bir boyacıya ihtiyacınız olabilir. Yani aklınıza gelen her türlü ev işi olabilir. İşin ustasını bulabilmek biraz sıkıntı olabiliyor. Artık bunun için yapmanız gereken tek şey Ehil.com‘a girmek ve hemen üye olmak. Daha sonra internet sitesinde kayıtlı olan yüzlerce ev işi yapan ustayı görebilir ve size uygun firmalardan teklif isteyebilirsiniz. Teklif etmek için yapacağınız tek şey, firmanın sayfasına girip “Bu firmadan teklif al!” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonra size gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

ehil.com

ehil.com

Bir işin ehliyseniz, sizde Ehil.com’dan kolayca müşteri bulabilirsiniz.  Bunun içinde ehil firma kayıt formunu doldurup, giriş yapmanız ve ardından şirket bilgilerinizi tamamlamanız gerekecektir. Ardından Ehil.com‘daki müşterilere teklif verebilir yada bir usta arayan kişilerden teklif alabilirsiniz. Bir Aslanoba iştiraki olan Ehil.com hakkında daha detaylı bilgiyi sitesine girerek alabilirsiniz yada aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum Yap