Apple’ın Türkiye’deki ilk mağazası Zorlu Center alış veriş merkezinde açıldı. İnsanlar mağazaya girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Apple’ın mağazası geçen yıl açılacağı söylenmişti fakat ertelemeler nedeniyle bu yıl açılabildi. Daha önce Apple’ın Türkiye mağazası hakkında bir çok haber yaptık. Sonunda bu haberi de sizlere paylaştığımız için çok mutluyuz.

Apple’ın Mağazasında Neler Var?

Apple’ın Türkiye mağazası büyük ve çok görkemli. Alışveriş merkezinin tam ortasında bulunuyor. Apple’ın mağazasında sadece Apple’ın ürünleri var. Macbook‘tan iPhone‘a, iPad‘ten  iMac‘e ve iPod‘tan tüm cihaz aksesuarlarına kadar bir çok ürün var.

Tim Cook’tan Mesaj!

Apple’ın CEO’su, mağazanın açılış gününde gelmeyi planlıyordu fakat ülkemizde Youtube‘a erişim olmadığından dolayı gelmek istemediği de iddaalar arasında. Tim Cook, gelmedi ama sevincini Twitter‘da paylaştı ve Türk halkına teşekkürlerini sundu. İşte Tim Cook’un o Twiti.

[blockquote source=”@tim_cook”]Teşekkür ederim to our customers in Istanbul and all the people of Turkey. pic.twitter.com/4xD4A2X06c[/blockquote]

İlgili Yazılar

Yorum Yap