Teknolojinin bu kadar ilerlemesinin ardından ortaya çıkan birçok web sitesi olmuştur. Bu web siteler, gün geçtikçe çoğaldığı gibi hemen her sektörde ilerlemeye devam ediyor. Bugün sizlere tanıtacağımız sitelerden bir tanesi Karizma Oyun olarak slogana sahip Oyun Oyna sitesidir. Bu sitede birçok kategoride yüzlerce oyun bulabilirsiniz. Ayrıca oyunların bir kısmı flash oyun olduğu gibi bir kısmı da 3d oyunlardan oluşmaktadır.

Site kaliteye çok önem verdiği gibi oyunlar hakkında çok detaylı bilgilerde vermektedir. Hal böyle olunca oyuna bağlamadan nasıl oynanıyor bu oyun diye sitem etmiyorsunuz. Ayrıca Her gün eklenen iki adet oyun genellikle oynayanları sıkmayacak türdendir.

Maceraya arayanların ya da el becerilerini oyunlarda gösterenlerin adresi olan bu sitede beğendiğiniz oyunları Facebook gibi sosyal ortamlarda anında paylaşabiliyorsunuz.

Ayrıca üyelik sistemi sayesinde birbirinize mesajlar gönderebiliyor ve oyunlara davet edebiliyorsunuz.

Son zamanlarda birçok oyun sitesinin yanında kaliteli siteler arayanların mutlaka ziyaret etmesi gereken site olan Karizma Oyun sitesi siz değerli ziyaretçileri beklemektedir.

Yorum Yap