Bugün sizlere daha önce bu kadar özelliği bir arada görmediğiniz ve son teknoloji bir kulaklık tanıtacağız. Tanıtacağımız ürün, kulaklıkta son zamanlarda kendinden söz ettiren bir firmaya ait.

Kablosuz, komforlu, kolay taşınabilir ve dışarıya sesi vermeyen kulaklık ister miydiniz? Kim istemezdi ki? İşte Sony, insanların bu sorununa Sony MDR-ZX750BN kulaklık ürünü ile bir çözüm bulacak. Kulaklığı seyahatlere, iş yerinde, evde ve kulaklığın lazım olabileceği her yerde kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilir olması insanların işine çok yarayacaktır.

Özellikle otobüslerde kulaklık ile müzik dinlemek istediğinizde kısık seste dinlemek zorunda kalıyorsunuz. Nedeni, kulaklık firmalarının dışarıya ses verme olayını halen daha çözemediklerinden kaynaklanıyor. Fakat Sony‘nin çıkartacağı bu muhteşem ötesi kulaklık ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde ve yüksek sesle bile müzik dinlemek artık mümkün.

Kulaklığın en güzel özelliklerinden birisinin kablosuz olduğunu söylemiştik. Akla ilk şu soru geliyor; “Peki bu ürün nasıl olurda kablosuz çalışır?”. Kulaklık Bluetooth ile bir cihaza bağlanır Bu cihaz bir mp3 çalar yada bir telefon olabilir. Bluetooth bağlantısı olan ve müzik çalabilen her cihaz ile bu kulaklığı eşleştirip istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Sony Kulaklık

Sony Kulaklık

Bu kulaklık kablosuz ve bir yerlerden enerji alması gerekiyor. Kulaklığı şarj edebilmek için USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. 2.5 saatte doluyor ve maksimum 24 saat açık çalışabiliyor. 230 gramlık bir ürün. Çift renk seçenekleri var. İster siyah rengi satın alın, isterseniz beyaz. Orası sizin zevkiniz ile alakalı bir durum. İki renkte kulaklığa yakışıyor. Sony, ileride belki rengarenk modellerini de çıkartabilir. Ürünü satın almak için şuan Sony’nin sitesinden ön sipariş vermelisiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap