Bazı zamanlarda bir belgeyi iOS işletim sistemli cihazınız ile fotoğrafını çekiyorsanız ve bu fotoğrafın düzenli görünmesini istiyorsanız Scanner Pro Readdle uygulamasını indirmelisiniz.

Ofis dışındayken elinizde bulunan bir evrağı acil olarak başkalarına ulaştırmanız gerekiyorsa, cep telefonunuzdan resmini çekerek mesaj atabilirsiniz ancak belgeyi birebir yansıtamazsınız. Eğer iPhone telefon ya da iPad tablet gibi Apple ürünleri kullanıyorsanız ve bu gibi durumlar ile sürekli karşılaşıyorsanız, Scanner Pro Readdle uygulaması imdadınıza yetişebilir.

iPhone ve iPad’lerde kullanılabilen bir uygulama olan Scanner Pro Readdle, dosyalamak istediğiniz belgenin, otomatik sabitleme özelliği ile fotoğrafını çektikten sonra pdf’ye dönüştürmenize olanak sağlıyor. Pdf dosyanızı isterseniz cihazınızda saklayabilir, isterseniz de mail ya da mesaj yolu ile başkalarına aktarabilirsiniz.

Scanner Pro Readdle

Scanner Pro Readdle Nasıl Çalışır?

Özellikle iş dünyası insanlarının aktif olarak işine yarayabilecek olan Scanner Pro Readdle uygulamasını 6,99 USD ödeyerek, iTunes mağazalarından kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yorum Yap