Geçtiğimiz günlerde Twitter yeni flat menüsünü kullanıcılara tanıtmıştı. Şimdide bir haber sitesinde tüm ana sayfa değişecek hakkında fotoğraflar yayımlandı.

Yaklaşık 1,5 ay önce Twitter’ın yeni tasarıma geçtiği haberlerini sizlere söylemiştik. Yeni flat ve daha modern olan tasarıma bir kaç yeni şey daha eklenecek. Güncelleme ile sadece üst menü değişmişti ve sol tarafa mini bir profil sayfası bölümü eklenmişti. Fakat tweetler bölümünde herhangi bir değişiklikler olmamıştı. Mashable‘ın bir haberine göre ana sayfa komple değişecek ve çok farklı bir Twitter karşımıza çıkacak.

100% flat tasarıma sahip bu yeni arayüz biraz Facebook’un zaman tüneline benziyor. Üst menünün değişmesi gerçekten ziyaretçiler tarafından tepki görmüştü ve çok eleştirilmişti. Fakat kullanıcılar şuan üst menüye alıştı sayılırlar. Belkide Twitter, bazı yerlerini kullanıcılara alıştıra alıştıra kendini güncelleyecektir. Zaman tüneli şeklinde olan yeni tasarıma kullanıcılar şimdilik kötü bakıyorlar ama bu tasarıma da yavaş yavaş alışılacaktır. Bizde güncellemeler oldukça sizlere bildireceğiz.

Twitter Yeni Tasarımı

Twitter Yeni Tasarımı

İlgili Yazılar

Yorum Yap