Vodafone, üretim yeri Türkiye olan Blade V’i piyasaya sürdü. Akıllı telefon teknolojisi ile üretilen Balade V’in özelliklerine baktığımızda, piyasadaki birçok akıllı telefon ile yarışabilecek alt yapıya sahip olduğu görülüyor.

Vodafone Blade V

Vodafone Blade V

Sizlere daha önce Vodafone’un Türkiye’de üreteceği telefonu olan Vodafone Blade V‘nin haberini yapmıştık. Önceki yazı Türkiye’de üreteceği üzerineydi ve pek fazla özelliğinden maalesef bahsedememiştik. Bu yazımızda detaylı bir şekilde telefonu anlatacağız.

Vodafone Blade V,  4.1 Android  Jellybean işletim sistemine sahip. 5 MP arka, 0.3 Mp ön kamerası, led flaşı ve 800 x 400 fotoğraf çözünürlüğü ile kaliteli çekim yapabileceğiniz gibi, 4 inç ekranı sayesinde içeriklerinizi net görebileceksiniz. 4 çekirdekli işlemciye ve 3G hızına sahip Blade V, 7.2 Mp internet hızı ile sanal dünyaya bağlanırken sıkıntı yaşamayacaktır. 4 GB dahili belleği küçümsenmeyecek bir depolama alanı sunarken, dilerseniz 32 GB’a kadar da micro SD desteğinden yararlanabilirsiniz. 10.9 mm kalınlığı ve 130 gr ağırlığı ile size yük olmayacak olan Blade V 240 dakika konuşma ve 250 saat bekleme süresi ile uzun süreli sıkıntısız çalışmayı vaat ediyor.

Diğer akıllı telefonlar ile ortak özeliği olan bluetooth ve fm radyo gibi özellikleri de bünyesinde barındıran Vodafone Blade V’i dilerseniz 489 TL olan cazip fiyatı ile peşin dilerseniz de Vodafone Red tarifeleri ile ayda 1 TL’den başlayan taksit imkanları ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki videoyu izleyerek telefonu daha yakından inceleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap