Bildiğiniz gibi telefon üzerine teknoloji son yıllarda çok hızlı bir şekilde büyüdü. Hayatımıza akıllı telefonlar girdi. Fakat bu yeni telefonların şarjları çok hızlı bir şekilde bitiyor. “Peki bunun süresini nasıl arttırabilirim” diyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Akıllı telefonunuzu gün boyu kullanmak istiyor ama şarjı biter diye kullanamıyorsanız, EasyEyes uygulamasını telefonunuza indirerek, şarj bitmesine neden olan ışıklandırma ile ilgili birkaç etkeni kontrol altına alıp, telefonunuzun şarj süresinin uzatmasını sağlayabilirsiniz.

EasyEyes, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilmiş ve telefon şarzının daha uzun süre gitmesini sağlayan bir uygulamadır. Easy Eyes uygulaması telefonunuzun ekran ışığını ve renk düzeyini şarz süresini daha uzun tutacak şekilde ayarlıyor. Işıklandırma şarzınızın tükenme nedeni olmaktan çıktığından, telefonunuzu gün içinde daha uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Şarj sürenizi uzatmak için EasyEyes uygulamasını Android uyumlu akıllı telefonunuza 4.47 TL gibi bir ücret ile indirebilirsiniz.

EasyEyes uygulamasını indirmek için aşağıdaki adrese gidebilirsiniz;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.palmerin.easyeyes

Yorum Yap