Telefondaki verilerinizi bilgisayara aktarırken, kablolu aktarımdan yararlanıyorsanız SanDisk’in yeni ürünü Ultra Dual Usb Drive 2.0’ı denemenizde yarar var.

Çift başlıklı bir yapıya sahip olan Ultra Dual Usb Drive’ın büyük olan başlığı normal usb portları için tasarlanmış, küçük olanı ise micro usb girişi yapabiliyor. Micro usb ucunu telefonunuza, normal usb başlığını da bilgisayarınıza takarak uzatma kablolar ile uğraşmadan kolay veri akışı sağlayabiliyorsunuz. Ancak Kullanmaya başlamadan önce bir defaya mahsus olarak, uygulama mağazalarından SanDisk Memory Zone uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Son zamanlarda USB teknolojisi çok gelişti ve değişti. Geçen haftada sizlere “yapışkan flash bellek” teknolojisi haberini vermiştik ardından bu çift taraflı USB ile günlük hayatımızda veri transferi çok daha kolay olacak gibi görünüyor.

Ayağınıza kabloların dolaşmasından hoşlanmıyor, hayatınızı kolaylaştıracak şeylerin minimum boyutlarda olmasını istiyorsanız SanDisk’in çift taraflı usb’sini 16 Gb ve 64 Gb seçeneklerinden birini tercih ederek 20 veya 50 USD arasında bir fiyat ile satın alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap