Bir telefon alırken, bir çok insanın vazgeçilemez olan özelliklerinden birisi çift sim kartlı telefon olmasıdır. Samsung ise bu insanlar için 3 sim kartlı telefonu çok yakında çıkartacak.

Samsung telefon pazarındaki yerine kimseye kaptırmamaya niyetli olduğunu, en yeni ürünü ile bir kez daha gösterdi. Samsung tarafından tanıtımı yapılan, Galaxy Star Trios’un göze çarpan en önemli özeliği; üç sim kartla çalışabilmesi oluyor.

Android 4.1 işletim sistemi ile desteklenen Samsung’un yeni akıllı telefonu diğer akıllı telefonlara göre biraz daha düşük performansa sahip olsa da, farklı sim kartlar kullanan ve yanında çok fazla telefon taşımak istemeyenler için ideal bir yapıda. Galaxy Star Trıos’un üç sim kart dışındaki özellikleri ise;  3.14 inç ekran, 4 GB dahili bellek, 2 Mp arka kamera, Cortex- A5 Qualcomm işlemci, 3G ve wifi desteklemesidir.

Henüz piyasaya çıkmamış olan ürünün ilk önce Brezilya’da 127 Usd’ye satılması bekleniyor. Fiyatının oldukça düşük tutulduğu telefonun, ülkemize geliş tarihi ise henüz belli değil.

Bu küçücük telefona 3 sim kart özelliği ekleyebilmekte, gerçekten güzel bir başarı. Genelde büyük firmalar çift sim kartlı telefon üretmezlerdi fakat çalışan kullanıcıların son zamanlarda iş ve kişisel telefonları olduğu için çift sim kart onlar tarafından tercih ediliyordu. Hem Samsung hemde birden fazla sim kart destekli telefon isteyenler için gayet şık ve güzel bir telefon üretilmiş. Çok yakında da ülkemize gelecektir.

İlgili Yazılar

Yorum Yap