Microsoft Xbox One, oyun konsolu kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Sinema keyfi, müzik dinleme, oyun özelliklerini tek bir konsolda birleştiren Microsoft, vazgeçilmez bir eğlence sistemi sunuyor.

Microsoft Xbox One’ın kurulumu için uydu alıcınızın kablosunu konsola bağlamanız yeterli oluyor. Sonrasında oyun oynarken müzik dinleyebileceğiniz, televizyon seyrederken Skype’da arkadaşlarınız ile görüşebileceğiniz eğlence dünyasına adım atmış olacaksınız. Üstelik tüm uygulamalar arasındaki geçişleri uydu alıcınız ve konsolunuzun kablolarını değiştirmeye gerek kalmadan sadece konsol aracılığı ile yapmanız mümkün hale geliyor. Windows işletim sistemini arkasına alan Microsoft Xbox One, 8 Gb DDR3 bellek, 8 çekirdekli yapıya, 500 Gb depolama alanına sahip olmasının yanında hd kalitesini de ayağınıza getiriyor.

Xbox One

Xbox One

Kirect özelliği sayesinde, konuşarak, hareket ve jestler ile de komut vermenize olanak tanıyan Xbox One’da bulunan gerçeğe yakın görseller, oyun keyfinizi ikiye katlayacak. Aynı zamanda çok kişilik oyunlarda, diğer xbox kullanıcılarından karakteri ve oyunculuk özelliği sizinkine en yakın olanlar ile eşleştirildiğinizden, dişinize göre olan rakipler ile oynama avantajını yakalayacaksınız. Tabi bütün oyun boyunca, ekran başında durmak istemezseniz, yapay zeka tasarımı sayesinde rakibiniz gölgeniz ile oynarken siz farklı bir şeyler ile meşgul olabilirsiniz. Üstelik yapay zeka oyun tarzınızı ezberlediğinden, sizin gibi oynayacak ve gözünüz arkada kalmayacaktır.

Xbox One Joystick

Xbox One Joystick

En sevdiğiniz oyunları, televizyon kanallarını, filmleri, müzik kanallarını Xbox One sık kullanılanlar bölümüne eklendiğinden, her seferinde aramak zorunda kalmayacaksınız. Bu arada bu oyuncağın fiyatının ise 2.000 TL olduğu haberinide sizlere verelim.

İlgili Yazılar

Yorum Yap