Son zamanlarda her teknolojik ürün taşınabilir hale geldi. Ideum’da buna karşın, son çıkardığı ürün ile taşınamaz tablet yaptı.

Taşınabilir bilgisayarlar, giyilebilir bilgisayarlar derken, şimdi de mobilya olarak kullanabilinen bilgisayarlar karşımıza çıkmaya başladı. Ideum’un 3M ile birleşerek meydana getirdiği Platform 46 ve Platform 32 yakın zamanda bu grup arasındaki yerini aldı.

Windows ve Android işletim sistemleri tarafından desteklenen tabletler, masa, sehpa veya duvar aksesuarı şeklinde kullanılabiliyor. 46 inçe kadar ekran boyutu bulunan dev tabletler, 3.7 Ghz Intel Core i7 işlemci, 1920 x 1080 full HD ekran çözünürlüğüne sahip. Ayrıca 16 Gb Ram yanında, 500 Gb’da depolama alanı sağlaması da avantajlarından bir diğerini oluşturuyor. Bu tablet sehpalar  Bluetooth, Wifi, USB 2.0 ve HDMI bağlantısına da sahip.

Dev Ekran Tablet

Dev Ekran Tablet

Bu tabletlerin satış fiyatı 6950 TL’den başladığından devasa tabletlere sahip olmak için hem evinizde hem de bütçenizde geniş oranlı yer açmanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap