Casper’ın en son çıkan canavar telefonunu inceledik. Bir telefondan pek fazla bir şey istemeyen kullanıcılar için gayet iyi bir telefon. Telefon hakkındaki her şeyi yazımızda öğrenebilirsiniz.

Casper markası bilgisayardan sonra akıllı telefonlara da el atınca, ortaya VIA V4 çıktı. Via V4’ün diğer akıllı telefonlardan farklı olmasını sağlayan özelliği ise, hareketlere karşı duyarlı olması.

4.7 inç boyutlu hd ekranı ile netliği yakalayan Via V4, 13 Mp arka ve 2 Mp ön kamerası ile de sorunsuz çekimler yapmanıza olanak tanıyor. Bünyesinde barındırdığı 16 Gb hafızasına, dilerseniz 32 Gb micro Sd desteği sağlayabileceğiniz Casper Via V4, hareketlerinizi algılayarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Casper Via V4

Casper Via V4

 

Hareket duyarlılığından kast edilen ise, sık aradığınız kişiler için şekil belirleyip bu şekli ekrana girdiğinizde direkt arama yapabilmesi, arayacağınız kişiyi rehberden bulduktan sonra telefonu kulağınıza götürdüğünüz anda arama yapabilmesi ve telefona baktığınız sürece ekranın kararmaması gibi değişik uygulamalardır.

Akıllı telefon tasarımına yeni bir boyut kazandıran Casper Via V4’ü, satın alabileceğiniz tutar ise 1000 TL civarında bir rakamdan oluşuyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap