iPad Air , Apple markasının yüzünü kara çıkarmayarak, önceki iPad’lere ve piyasada bulunan bir çok tablete oranla daha üstün özellikler ile sunuyor.

Ipad Air’in 9.7 inç ekranını daha ince bir çerçeve sardığından, içerikleriniz kanalize olabileceksiniz. 64 bitlik İos 7 işlemcinin yanında, M7 işlemci ile ayrı bir destek ve bellekleme alanı oluşturulmuş olan iPad Air, 7.5 mm kalınlık, 469 gram ağırlık ve bünyesinde bulundurduğu güç tasarrufu özelliğiyle 10 saat pil ömrü sunuyor. Tüm bu özelliklere bakıldığında gün boyu, sorun ile karşılaşmadan yanınızda kolayca taşıyabilmeniz diğer bir artısını oluşturuyor. 5 Mp kamerası, facephoto özelliği, 2048 x 1536 çözünürlüğe sahip olması ve 128 GB’lık kapasitesi ile bu tablet yanınızda her daim bulunan bir fotoğraf makinesi veya kamera olmaya da aday gibi duruyor.

Apple iPad Air

Apple iPad Air

Tablet alırken ucuzluktan çok kaliteye önem veren, tabletinin arkasında en iyiler arasındaki bir kurum olsun isteyen, tabletini dışarıda daha fazla kullanan ve bu nedenle işlev  kadar hafifliğe ve uzun süreli pil ömrüne de önem veren kullanıcılar için kaçırılmayacak bir ürün olan tablete sahip olmak için,  yaklaşık 1250 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yap