Türkiye’de GSM konusunda binbir çeşit hizmetler veren Vodafone, Türkiye’de üretmiş olduğu telefonu satışa çıkarıyor. Telefonı tarifenize ek alabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz aylarda üretimine başlandığı haberlerini duymuştuk. Telefonun adı Vodafone Blade V ve telefon ev hanımları ve teknoloji ile arası pek olmayanlar için uygun. İdeal bir telefon. Batarya tüketimi de tahmini olarak oldukça düşük. Fiyat bakımından sorulacak olursa, gözlemlediğim kadarıyla orta denilebilir. Çok ucuz değil, çokta pahalı değil. Telefon şimdilik sadece faturalı hatlar için tarifeye ek oluyor. İleri ki günlerde faturasız hatlar içinde bu tür bir kampanya yaparlar. Fakat şimdilik o yönde bir açıklama yapılmadı. Telefonu tarifeye ek 1 liraya alıyorsunuz. Fakat 2 yıl Vodafone hattını kullanmak sözü ile bu mümkün oluyor.

Vodafone Blade V

Vodafone Blade V

Telefon Vestel‘in Manisa da bulunan dev fabrikasında üretildi. 2010 yılından beri Vodafone Türkiye, toplamda 20 cihaz çıkardı. Bunların 15’i telefon olurken, 5’i ise tablet olarak biliniyor. Telefon 4 inç ekrana sahip. Android tabanlı ve 5 MP kamerası bulunmakta. Ayrıca Vodafone’un sürekli üzerinde durduğu 3G bu telefonda da es geçilmemiş. Üstelik ileri 3G teknolojisi kullanılmış.

Telefon ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Vodafone’un kendi internet sitesine girebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Yorum Yap