Sony, tenis oyuncuları için güzel bir ürün geliştirdi. Bu ürün ile tenis oynarken atış hızınızı, tekniğinizi, taktiğinizi ve oyundaki performansınızı ölçebiliyorsunuz.

Tenis oynamaya yeni başladıysanız yada oyun sonlarında nasıl bir oyun çıkardığınızı merak ediyorsanız, Sony tarafından geliştirilen ve oyun tekniğinizi size raporlayan raket sensörü sizi tatmin edecektir.

Sony Smart Tenis Sensör

Sony Smart Tenis Sensörü

Sony Smart Tennis Sensor, Türkçe adı ile akıllı tenis sensörü, tenis raketinize takabileceğiniz küçük bir aparat olarak tasarlanarak üretilmiş. 8 gram ağırlığındaki bu küçük aparat size oyun boyunca yük olmayacağı gibi,  oynadığınız oyun sonunda vuruş hızınız, tekniğiniz gibi konularda da bilgi veriyor olacak. Böylece sensörden aldığınız bu bilgiler ışığında tenis oyununda kendinizi tanıma ve geliştirme imkanı elde etmiş oluyorsunuz.

Satışı yılın ilk yarısı geçmeden öncelikle Japonya‘da 175 Dolar gibi bir fiyat biçilerek yapılacak olan Sony Smart Tennis Sensör, ülkemizdeki satışı için sizi biraz bekletecektir. Türkiye’ye geldiğinde sizlere tekrar bu konu hakkında yazacağız.

Sony Tenis Sensör

Sony Tenis Sensörü Analizi

İlgili Yazılar

Yorum Yap