Fotoğrafçılık en eğlenceli hobilerden biridir. Gezmek ve gezilen yerleri fotoğraf makinesi aracılığı ile başkalarına aktarabilmek birçok insan için tutkudur. Tabi fotoğraf çekerken belli kurallara uymanız,  kaliteli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Şimdi bu kuralları ücretsiz öğrenebileceğiniz bir site Sony tarafından yapıldı.

Sony fotoğrafçılık ile uğraşmayı sevenler için, yepyeni bir platform hazırladı. Fotoğraf tutkunlarını bir araya toplayacak olan, alphaphotoclub.com’da fotoğrafçılığa yeni başlayanlar içinde, bu işin profesörleri için de  yararlı videolar mevcut. Siteye ziyaretinizde Sony markalı fotoğraf makinelerinin özelliklerini inceleyebilir, temel fotoğraf bilgileri edinebilir, pozlama teknikleri, alan derinliği gibi çekim tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Sadece üye olarak ve hiçbir nakdi bedel ödemeden, videolar aracılığı ile özel ders almanıza olanak tanıyan bu internet sitesi fotoğraf tutkunlarını bekliyor. Hem size göre olan Sony fotoğraf makinelerini tanıyabilir hem de bir Sony fotoğraf makinesi sahibiyseniz, makineniz hakkında bilmediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yap