Facebook Sayfamızı Beğen!

[Kapat]

Paypal’dan Türkiye kullanıcılarına bir müjdemiz var. Artık kullanıcılar Paypal kart ile Paypal hesabında bulunan parayı alışverişlerde de kullanabilecekler.

Bir Paypal kullanıcısı olarak sürekli beklediğim bir haberi sevinerek sizlere paylaşıyorum. Paypal bir çok ülkede çok kullanıcısı var. Türkiye’de de son zamanlarda gittikçe artmakta. Diğer gelişmiş ülkelerde Paypal kart ile kullanıcılar kredi kartı geçerli her yerde Paypal hesabında bulunan para ile alışveriş yapabilecekler.

Paypal Kart

Paypal Kart

Şuan Paypal’da olan paralar banka hesabına yatıyordu. Bu kart çıktıktan sonra istediğiniz ATM’de paranızı çekebilirsiniz. Paypal bu kart için MasterCard ve Inial ile iş ortağı sürdürmekte. Türkiye için TEB ile de anlaşmışlar. Paypal kartınızı almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Paypal ile bir çok yabancı internet siteleri üzerinden alışveriş yapılabiliyor. Son zamanlarda Türkiye’de de meşhur olması ile birkaç e-ticaret sitesinde yayılmaya başladı. Paypal’ın Türkiye’de meşhur olması ile her e-ticaret sitesi bu ödeme şeklini kullanacak gibi görünüyor.

Yorum Yap