Son zamanlarda akıllı saatler çok revaçta. Nokia’da bu sektöre girecek dedikodularının ardı arkası kesilmiyor. Akıllı saat ile ilgili bir kaç görsel internet ortamına sızdı.

Samsung, Apple, Archos ve bir kaç firma daha akıllı saat sektörüne gireceğini açıklamıştı hatta Samsung akıllı saat üzerine Galaxy Gear 2‘yi çıkardı. Nokia‘nın da bu sektöre gireceği hakkında bir kaç söylenti var. Henüz Nokia’dan resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat gündemde Nokia’nın akıllı saat çıkartacak konusu ile ilgili birkaç görsel var.

Nokia Akıllı Saat

Phone Designer tarafından yayımlanan Nokia akıllı saat konsepti

Bu akıllı saat fonksiyon olarak Nokia için pek uygun. Bu akıllı saatte Skype, mesajlaşma, e-posta, kulaklık ve telefon çağrıları için ikonlar bulunmakta. Fonksiyon olarak Nokia için güzel olsada dedikodular bu akıllı saatin Nokia‘ya ait olmadığı yönünde. “Bu bir Nokia ürününü temsil etmiyor.” açıklamalarında bulunanlarda var. Daha çok tasarımcı kendine göre tasarlamış söylentileride sosyal medyada yayılmakta.

Nokia Akıllı Saat

Nokia Akıllı Saat

Bu haber üzerine henüz Nokia’dan bir açıklama gelmedi. Resmi açıklama sonucunda gelişmeleri Teknofiber.net’te bulabilirsiniz…

İlgili Yazılar

Yorum Yap