Konami’den, Pes 2015 ile ilgili güzel açıklamalar geldi. Yeni oyunda yeni çıkan konsollar için Fox Engine kullanacaklarını belirttiler ve bu defa Avrupa’dan geliştiricilerde oyunun yapımında yer alacak.

Uzun zamandır oyun bölümünde yazmıyorduk. Fakat bugün güzel bir haber aldık ve hemen başladım yazmaya. Pes 2015 hakkında Konami‘nin Avrupa Başkanı olan Shinji Hiran bu kez iddiaalı konuştu. Pes 2014’e bazı şeylerin yetişmediğini ve bunuda Pes 2015’e, Pes hayranları için ertelediklerini vurguladı.

Pes 2014’te Kojima‘nın farklı ve yeni nesil olan konsollar için Fox Engine‘i kullanacaklardı fakat bu kararı biraz geç aldıklarından dolayı, yetiştiremediklerini belirttiler. Buda hayranları için olumsuz bir geri dönüş olmuştu. Resmen hayal kırıklığına uğramışlardı. Fakat Shinji Hiran’ın iddiaalı konuşması ile Pes 2015‘te çok iyi şeyler göreceğiz gibime geliyor. Ayrıca bir  sonraki oyunun yapımında Avrupa’dan oyun geliştiricileri de yardım edecek haberi Shinji Hiran tarafından verildi..

Fox Engine

Fox Engine

Bu durum bir Pes oyuncusu olarak benide çok sevindirdi. Bakalım Pes 2015’te neler göreceğiz? Bu durumada geç olsun güç olmasın diyelim…

İlgili Yazılar

Yorum Yap