Çok fazla eşya kaybeden, nesneleri en son nereye koyduğunu hatırlamayanlardan mısınız? Eğer öyleyse Ces 2014 fuarında sizin için çok yararlı olabilecek bir ürün tanıtımı yapıldı.

TrackR kaybettiğiniz eşyaları daha kolay bulmanıza yardımcı oluyor. TrackR adlı ürünü kullanabilmek için, kaybolmasından sürekli şikayet ettiğiniz, anahtarlarınızın, gözlüğünüzün hatta belki televizyon kumandanızın üzerine size verilen barkodlu stickerı yapıştırıyorsunuz ve bluetooth aracılığı ile telefonunuza sticker takılı nesnenin nerede olduğunu bilgisi geliyor. “Peki bu stickerların pil ömrü ne kadar?” diye soracak olursanız, sizler için açıklayalım. Bu stickerların pili hemen hemen bir yıl kadar kullanılabiliyor.

TrackR

TrackR

TrackR unutkanlıktan yakınanların kullanmak isteyeceği yararlı bir ürün. Bu ürüne sahip olmak için ödemeniz gereken bedel ise sadece 29 dolar gibi uygun bir fiyat. Size sağlayacağı katkı ile karşılaştırınca, bu fiyat yüksek gelmeyecektir. Ürünü aldıktan sonra belli bir sticker yanında veriyor. Daha fazla eşyanıza yapıştırmak istiyorsanız ek ücret verip bir kaç stickera daha sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap